• واحد فروش : ۹-۳۴۵۵۷۲۴۷-۰۲۳

تفاوت چوب پلاست دایاکس با دیگر برندها

  • خانه
  • /
  • تفاوت چوب پلاست دایاکس با دیگر برندها
  • تنها برند تولید شده با پلیمر های PP و PVC Free) PE) :اکثر غریب به اتفاق شرکت های تولید کننده چوب پلاستیک در دنیا از پلیمرهای PP و PE به عنوان پایه پلیمری در تولید محصولات خود استفاده می کنند و به ندرت از PVC در این صنعت استفاده می شود بهاین سبب که اولا PVC و افزودنی های مورد استفاده در آن سرطان زا می باشند، ثانیا محصولات تولید شد با PVC ازدوام کمتری برخوردار هستند. در ایران بدلیل فقدان نظارت بر تولید و عرضه محصولات چوب پلاستیک از یک سو و ارزان بودن ضایعات PVC از سوی دیگر، تولید کنندگان محصولاتشان را با استفاده از این پلاستیک تولید و به بازار عرضه می کنند. دایاکس تنها برندی است در ایران که تمامی محصولات را با استفاده از پلیمرهای PP و  PE  تولید می کند. 

       

 

 

 

چوب پلاستیک دایاکس
تنها برند تولید شده با پلیمر های PP و PVC Free) PE)

 

 

  •   تنها برند تولید شده با تکنولوژی لایه محافظ (Ultrashild tech) : با توجه به محسنات و مزایای لایه محافظ، طی چندین سال گذشته اکثر محصولات چوب پلاستیکی که در آمریکا و اروپا تولید شده است از این تکنولوژی بهره مند بوده اند. دایاکس نیز به عنوان اولین و تنها برند دارنده تکنولوژی لایه محافظ به بازار ایران عرضه می شود.

       

 

چوب پلاست دایاکس

 

  • تنها برند دارنده گواهی نامه فنی از مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی در صنعت چوب پلاستیک :  یکی از بحث‌های مهم صنعتی‌سازی ساختمان، استفاده از مصالح با کیفیت و با دوام است. گواهینامه فنی یکی از راه‌های مطمئن برای بررسی کیفیت انواع مواد، مصالح، فرآورده‌ها و سیستم‌های ساختمانی و همچنین کالاهای تأسیسات مکانیکی می باشد. همچنین ابزاری اطمینان بخش برای شناساندن کیفیت برتر محصولات تولیدی کشور به مصرف‌کنندگان به شمار می‌آید؛ تا از این طریق، علاوه برحمایت از تولیدکنندگان برتر، راهنمایی خوبی برای مصرف کنندگان محصولات ساختمانی است. گواهینامه فنی مدرکی است که بر اساس آن، ویژگی‌های یک فرآورده ساختمانی را با الزامات استانداردهای ملی (در صورت وجود)، مقررات ملی ساختمان و دستورالعمل‌های تدوین شده مرتبط در طی یک دوره زمانی، تائید می‌‌نماید.شرکت دایاکس این افتخار را دارد که به عنوان تنها برند داری گواهی نامه فنی از مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی در صنعت چوب پلاستیک باشد

        

  • تنها برند دارای آزمایشگاه تخصصی چوب پلاستیک : رصد کردن مداوم کیفیت، دوام و رفتار پروفیل های چوب پلاستیک از طریق آزمون نمونه های تولید شده پکی از اصلی ترین  پارامتر ها در تولید محصولاتی قابل اعتماد و یکنواخت می باشد. لذا داشتن بخش تخصصی و تجهیزات مورد نیاز جهت براورده شدن این کار امری ضروری است. به این سبب چندی قبل اقدام به راه اندازی آزمایشگاه تخصصی نمودیم تا مقاومت در برابر نور خورشید، استحکام مکانیکی، انبساط و انقباظ حرارتی، جذب آب و دوام محصولاتمان را به طور مداوم بررسی نماییم.