• واحد فروش : ۹-۳۴۵۵۷۲۴۷-۰۲۳

درباره ما

شرکت نوین بسپارسازان سپهر(دایاکس) دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ از URS انگلستان اولین و تنها تولید کننده چوب پلاستیک با فناوری لایه محافظ(اولتراشیلد) همگام با تکنولوژی روز دنیا در خاور میانه است. این شرکت با داشتن ۱۲ سال سابقه در بازار چوب پلاستیک ایران در بخشهای تولید پروفیل، قالب سازی و تولید مواد اولیه فعال است. شرکت دایاکس دارای دو کارخانه تولیدی در استان های تهران شهرک صنعتی پرند و البرز در شهرک صنعتی ماهدشت می باشد. رویکرد امروزه مجموعه به عنوان یکی از واحدهای پیشرو در این صنعت در بخشهای قالبسازی، تولید مواد اولیه، تولید پروفیل، تمرکز بر افزایش کیفیت و بهبود مزایای رقابتی است. امیدواریم رضایت مشتریان و گسترش بازارهای صادراتی تاییدی بر گزاره های بالا باشد.

ارزش ها

برخی شرکت ها با قوانین اداره می شوند برخی با سلسله مراتب، اما بسپار سازه آراد با ارزش ها پیش می رود  ارزش های ساده اما بنیادین و اثر بخش که سعی داریم آنها را با همکاران و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم، این ارزش ها در تمامی تعاملات ما هدایت گر است.

مسئولیت اجتماعی

بسپار سازه آراد شرکتی بزرگ و تاثیر گذار در فضای صنعت چوب پلاستیک ایران است، باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است مسئولیم. از این رو ما اعضای خانواده بسپار سازه آراد همواره تلاش می کنیم با فعالیت های کوچک اما موثر گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه خود ادای دین کنیم.

نیرو انسانی

نیروی انسانی متخصص و باتجربه مهمترین سرمایه هر سازمان است آنچه شرکت بسپار سازه آراد را در اوج نشانده نیروی انسانی توانمند و متخصص است که بر پایه نیازهای بازار در محیطی دانش محور و دوستانه به دنبال ارائه بهترین راهکارها، محصولات وخدمات به مشتریان می باشد.